KALP ÇAKRASI, ANAHATA

Hava, Sevebilmek, Sevgiyi Kabul Edebilmek, Neşe, Yas, İlişkiler

 

1. Öz sevginizi nasıl tarif edersiniz?


2. İlişkilerinizi dengeli bir biçimde uzun sürdürebilir misiniz?


3. Kendinizi bütünün bir parçası olarak hissediyor musunuz?


4. Bağışıklık sisteminiz nasıl?


5. Affedici hissediyor musunuz?


6. Etrafınızdakileri olduğu gibi kabul ediyor musunuz?


7. İnsanlarla bağ kurabiliyor musunuz?


DAHA ÇOK İLGİ, DAHA ÇOK ÖZEN

Lütfen hiç “Hay Allah” demeyin, hayat çalkantılı, zaman zaman zorlayıcı. Yaşadıklarınız sevgili kalbinizi biraz yormuş, üzmüş, onu gerçek sevme kapasitesinden uzaklaştırmış olabilir. Kendinizi bazen kırgın, üzgün, yargılayıcı hissedebilirsiniz. Hangimiz hissetmiyoruz ki? Çakralarımızın şu anki durumları bizim kaderimiz değil. Tüm çakralar gibi, Kalp Çakrası da birazcık ilgi, farkındalık çalışmaları ve özen ile dengeye gelecektir.
Haydi sevginizi göstermeye Kalp Çakranız ile başlayın, onun için vakit ayırın, onu dinleyin. Duygusal gelgitlerimizi fark etmek her şeyin başı.

Haydi Kalp Çakranız için kolları sıvayalım.
Mesela 21 gün aşağıdaki önerilerimizi gündelik hayatınıza sokun, testimizi daha sonra tekrar yapın. Ne dersiniz?

Devamını Oku
 


 

BİRAZ İLGİ

Hangimiz zaman zaman sevilmediğimizi, dışlandığımızı hissetmedik ki? Hangimiz 24 saat yardımsever, merhametli, koşulsuz sevgi hissederek yaşayabiliyoruz? Sizin hikayeniz insanlığın hikayesi aslında. İnsanız; zaman zaman bize yapılanları affedemiyoruz, kendimizi beğenmiyoruz, etrafımızdakileri yargılıyoruz, neşemiz, verecek sevgimiz olmuyor. Sevildiğimizden emin olamıyoruz.
Tüm bunları hissettiğimizi fark etmek, içimizdeki tüm duygularla kendimizi kabul etmek başlı başına bir Kalp Çakrası çalışması aslında. Ne yanlışsın ne yalnız, büyük insanlık ailesinin bir parçasısın.

Haydi hemen Kalp Çakranız için kolları sıvayalım.
21 gün aşağıdaki önerilerimizi gündelik hayatınıza sokun, testimizi daha sonra tekrar yapın. Ne dersiniz?

Devamını Oku
 


 

GÜÇLÜ VE DENGELİ

Müjdemizi hemen iletelim, Kalp Çakranız mükemmel çalışıyor. Bu sadece sizin için değil, aslına bakarsanız tüm insanlık için çok iyi bir haber.
Sizin gibi, hayatında duyguları ve mantığı arasında denge kurabilmiş, şefkatli, empati sahibi, kendisinin ve karşısındakilerin duygularını sağlıklı bir biçimde hisseden ve analiz edebilen insanlar sayesinde dünya daha güzel bir yer oluyor. Teşekkür ederiz.

Aşağıdaki önerilerimizi günlük rutininize katın, Kalp Çakranızı beslemeye, dengelemeye devam edin.

Devamını Oku