SAKRAL ÇAKRA, SVADİSTHANA

Akış, Yaratıcılık, Cinsellik, Zaaflar

 

1. Duygularınızı fark edebiliyor musunuz?


2. Zevklerinize vakit ayırabiliyor musunuz?


3. Hayatınızdaki değişikliklere duygusal olarak adapte olabiliyor musunuz?


4. Cinsel hayatınızı nasıl buluyorsunuz?


5. Suçluluk duymadan zevk alabiliyor musunuz?


6. Duygularınızı bastırmadan hissedebiliyor musunuz?


7. Zevkleriniz ve zaaflarınız arasında denge kurabiliyor musunuz?


DAHA ÇOK İLGİ, DAHA ÇOK ÖZEN

Size biraz kötü, bir de çok iyi haberimiz var. Kötü haberden başlayalım; İkinci Çakranız zayıf çalışıyor. Hemen iyi habere geçelim; her şeyin bir çaresi var. Morallerin bozulmasına izin vermiyoruz ve hemen çalışmaya başlıyoruz.
Yolumuz zevkli, çünkü İkinci Çakranın konusu zaten hayattan haz almak. Belki üstünüze fazla yük aldınız, belki çok çalıştığınız için duygularınızı görmezlikten geliyorsunuz. İsteklerinize, arzularınıza, duygularınıza hiç suçluluk duymadan vakit ayırın lütfen.

Haydi Sakral Çakranız için kolları sıvayalım. Mesela 21 gün aşağıdaki önerilerimizi gündelik hayatınıza sokun, testimizi daha sonra tekrar yapın. Ne dersiniz?

Devamını Oku
 


 

BİRAZ İLGİ

Sakral Çakranızda işler yolunda diyebiliriz. Ama neden daha güçlü ve dengeli bir İkinci Çakranız olmasın ki? Hayatta yapılması gereken sorumluluklar dışında keyif alacağımız, bizi biz yapan arzularımız zevklerimiz var. Biraz bunlara yüz çevirmiş olabilir misiniz? Günlük koşuşturma içinde lütfen kendinizi unutmayın, kendinize vakit ayırın. Haydi hemen İkinci Çakranız için kolları sıvayalım.

Mesela 21 gün aşağıdaki önerilerimizi gündelik hayatınıza sokun, testimizi daha sonra tekrar yapın. Ne dersiniz?

Devamını Oku
 


 

GÜÇLÜ VE DENGELİ

Size güzel haberlerimiz var; Sakral Çakranız dengeli ve düzgün çalışıyor.
Siz zevkleriniz ve zaaflarınız arasında dengeli bir akış kurmuşsunuz. Kendinizi olduğunuz gibi kabul ediyorsunuz. Hayattan zevk almayı biliyorsunuz. Zaaflarınızın sizi kontrol etmesine izin vermiyorsunuz. Değişimden korkmuyorsunuz. Bir nehir nasıl kendi doğal akışında akıyorsa, siz de hayat yolculuğunuzda dengeli bir akış içindesiniz. Duygularınıza, fiziksel ihtiyaçlarınıza duyarlısınız. Sizi besleyecek ve koruyacak sağlıklı sınırları zorlanmadan koyabiliyorsunuz.
Hayat dolusunuz ve hayata karşı suçluluk duymuyorsunuz. Yaşamdan zevk alma becerinizde bize de çok güzel ilham veriyorsunuz, teşekkürler.

İkinci Çakranızı dengede ve güçlü tutmaya devam etmeniz için bazı önerilerimiz olacak:

Devamını Oku