SOLAR PLEKSUS ÇAKRASI, MANİPURA

Ateş, Güç, İrade, Yapabilme Azmi, Birey Olma, Hırs

 

1. Proaktif misiniz?


2. Başladığınız işi bitirir misiniz?


3. Sindiriminiz nasıl?


4. Zorluklarla başa çıkabilir misiniz?


5. Öz disiplin sahibi misiniz?


6. Sorumluluk alır mısınız?


7. Kendinize karşı öz saygınızı nasıl tarif edersiniz?


DAHA ÇOK İLGİ, DAHA ÇOK ÖZEN

Ne olmuş yani Üçüncü Çakranız zayıf çıktıysa, bu dünyanın sonu mu? Aşağıdaki önerilerimizi okumak bile Üçüncü Çakranızın gelişmeye, güçlenmeye ne kadar hazır olduğunu bize gösteren en önemli ipucu. Güçlenmek, harekete geçmek, dönüşmek, hayallerinizi gerçekleştirmek için hazırsınız. Biliyoruz; sorunumuz sadece harekete geçmekle ilgili. Onu da halledeceğinize güvenin.

Haydi Üçüncü Çakra için kolları sıvayalım. Mesela 21 gün aşağıdaki önerilerimizi gündelik hayatınıza sokun, testimizi daha sonra tekrar yapın. Ne dersiniz?

Devamını Oku
 


 

BİRAZ İLGİ

Üçüncü Çakranızın biraz desteklenmeye ihtiyacı var. Lafı hiç uzatmayalım, ahlamayla vahlamayla vakit geçirmeyelim, kolları hemen sıvayalım. Çünkü Üçüncü Çakra, bir diğer adıyla Karın Çakrası kelimenin tam anlamıyla kolları sıvamakla ilgili.
Haydi hemen Üçüncü Çakranız için kolları sıvayalım. Mesela 21 gün aşağıdaki önerilerimizi gündelik hayatınıza sokun, testimizi daha sonra tekrar yapın. Ne dersiniz?

Devamını Oku
 


 

GÜÇLÜ VE DENGELİ

Tebrikler, güçlü ve dengeli bir Üçüncü Çakranız var. Bunun ne kadar önemli olduğunu biliyor musunuz? İnsanların çoğunun “Muhteşem Projeleri” vardır. Fakat maalesef çok azı bu projeleri hayata geçirebilirler. İşte siz “Yapabilme gücüne sahip olanlar grubu”na dahilsiniz.
Sadece düşünmekle/konuşmakla kalmıyor, hayallerinizi, projelerinizi hayata geçirebiliyorsunuz. Harekete geçme ve yapabilme iradeniz güçlü. İradeniz ile niyetiniz kolayca buluşabiliyor. Özsaygınız, yapabilme gücünüz sayesinde güçlü. Kendi gücünüze inanıyorsunuz. Bir insan daha ne ister?

Üçüncü Çakranızı dengede ve güçlü tutmaya devam etmeniz için bazı önerilerimiz olacak:

Devamını Oku