TAÇ ÇAKRA, SAHASRARA

Meditasyon, Fiziksellik Ötesi, Bilgelik, Farkındalık

 

1. Meditasyon yapıyor musunuz?


2. Alışkanlıklarınızdan kolayca vazgeçebiliyor musunuz?


3. Hayatın getirdikleri karşısında esnek misiniz?


4. Haz alma dışında, hayatın bir anlamı olduğunu düşünüyor musunuz?


5. Gündelik hayat dışında daha büyük bir varlık hissediyor musunuz?


6. Hızlı ve kolayca öğrenebiliyor musunuz?


7. Kendi düşünceniz dışında başka fikirlere de açık mısınız?


DAHA ÇOK İLGİ, DAHA ÇOK ÖZEN

Bu cevabı aldığımıza sizin adına sevindik desek? Çünkü önünüzde çok heyecanlı, eğlenceli, yepyeni bir macera var. Ne biliyor musunuz? Çakra sisteminizi öğrenme. Eğer Taç Çakranız zayıf çıktığıysa diğer çakralarınıza da bir göz atmanız gerekli. Çakra sisteminde hiçbir çakra bir diğerinden bağımsız değil. Bir çakra zayıfsa, hemen aşağıdaki çakralar üstünde çalışmak gerekli.

Devamını Oku
 


 

BİRAZ İLGİ

Peki size bir soruyla başlayalım, diğer çakralarınız ne durumda? Bu sonucunuzu daha iyi anlayabilmek için diğer çakralarınızda çıkan sonuçlarınıza ihtiyacımız var. Çakra sisteminde hiçbir çakra bir diğerinden bağımsız değildir.

Taç Çakra, alttan üste bakarsak çakra sıralamasında yedinci sırada. Aşağıda neler oluyor?
Biz nasıl Taç Çakranın dediği gibi bizden daha kudretli bir gücün parçasıysak, Taç Çakramız da aslında enerji sistemimizin bir parçası.
Alt çakralarımızı güçlendirdikçe bilgelik çakramız olan Taç Çakramız kendiliğinden parlayacaktır. Güvenin bize.

Şimdi Taç Çakranız için kolları sıvayalım.Mesela 21 gün aşağıdaki önerilerimizi gündelik hayatınıza sokun, testimizi daha sonra tekrar yapın. Ne dersiniz?

Devamını Oku
 


 

GÜÇLÜ VE DENGELİ

Taç Çakranız dengeli ve güçlü çıktı. Sizi tebrik ediyoruz. Bu başarı sadece Taç Çakranızın değil, aslında tüm çakra sisteminizin güçlü ve dengeli olduğunu gösteriyor.

Siz hayatın içinde kendinize kolaylıkla yer bulabiliyorsunuz, değişikliklerden, yeniliklerden korkmuyorsunuz. İç bilgeliğiniz, yüksek farkındalığınız, önsezileriniz hayatın içinde su gibi akmanızı sağlıyor. Hafifsiniz, güçlüsünüz, esneksiniz. Başınıza gelen olayların sizi savurmasına izin vermiyorsunuz, bu olayların derin anlamlarını görüyorsunuz. Tüm bunların yanı sıra güçlü bir bütünlük hissiniz var.

Kişisel hırslar, dünyevi arzular sizin artık birinci gündeminiz değil. Hayata daha büyük, daha geniş bir perspektiften bakabiliyorsunuz. Birlik inancınız, güçlü maneviyatınız ile bizlere ilham veriyorsunuz.

Devamını Oku