ÜÇÜNCÜ GÖZ ÇAKRASI, AJNA

Işık, Hafiflik, Sezgileri, Duru Görü, Esneklik, Bilgiye Açık

 

1. Rüyalarınızı canlı bir biçimde hatırlıyor musunuz?


2. Sorunlarınıza yaratıcı çözümler buluyor musunuz?


3. Kolaylıkla görselleme yapabiliyor musunuz?


4. Sezgilerinize güveniyor musunuz?


5. Gelecekte yaşayacaklarınıza yönelik bugünden tahminleriniz doğru çıkıyor mu?


6. Gündelik hayatta 5 duyu farkındalığınız nasıl?


7. Somut bedeniniz dışında enerji bedeninizi hissediyor musunuz?


DAHA ÇOK İLGİ, DAHA ÇOK ÖZEN

Üçüncü Göz Çakranız zayıf çıktı, öyle mi? Acaba gündelik hayatın hayhuyuna kendinizi çok mu kaptırdınız? Sezgisel olana kendinizi kapatmış olabilir misiniz? “Elle tutulana, gözle görülene inanırım ben” mi diyorsunuz?

Ya hayal gücü? Ya bazen bize aklımızdan farklı şeyler söyleyen sezgilerimiz? Elbette size bilimden ayrılın demiyoruz… Yapacağınız bazı küçük, basit ve eğlenceli çalışmalarla akıl kadar işinize yarayacak yeni bir “göz” keşfedebilirsiniz belki.
Haydi Üçüncü Göz Çakranız için kolları sıvayalım.

21 Gün aşağıdaki önerilerimizi gündelik hayatınıza sokun, testimizi daha sonra tekrar yapın. Ne dersiniz?

Devamını Oku
 


 

BİRAZ İLGİ

Hayat, uzun, eğlenceli, karışık, bazen zor, bazen de gizemli bir yolculuk. Güçlü bir Üçüncü Göz Çakrası bize bu yolculukta sezgilerimize, öngörülerimize güvenebilmeyi sağlar. Peki her sezgi ve öngörü güvenilir mi? Maalesef hayır. Çoğu zaman öngörü dediğimiz şeyler biraz geçmiş tecrübelerimizden edindiğimiz ön kabuller.
Kendinize bağımsız bir gözle bakın; hayatı olduğu gibi görebiliyor musunuz? Yoksa hep geçmişin gözlüğüyle mi değerlendiriyorsunuz her şeyi? Hayatı olduğunu gibi görebildikten sonra, sezgisel bilgi daha gerçekçi bir biçimde bize gelecektir.

Haydi Üçüncü Göz Çakranız için kolları sıvayalım. Mesela 21 gün aşağıdaki önerilerimizi gündelik hayatınıza sokun, testimizi daha sonra tekrar yapın, ne dersiniz?

Devamını Oku
 


 

GÜÇLÜ VE DENGELİ

Evet, biz sıradan insanlar kendi dertlerimizle boğuşurken, testimizde sizin Altıncı Çakra olarak da olarak bilinen Üçüncü Göz Çakranız güçlü ve dengeli çıkmış, öyle mi? Bu ne demek biliyor musunuz? Bu şahane durum, sizin, her türlü dünyevi mesele, duygu-düşünce karşısında yüksek bir farkındalık geliştirdiğinizi gösteriyor. Çok az insana nasip olan bir iç görüye sahipsiniz.

Sezgisel ve duyusal hafızanız kuvvetli. Olayları olmasını istediğiniz gibi değil, olduğu gibi görmeyi başarıyorsunuz. Kalıpların dışında bir hayatı tahayyül etmekten ve kalıpların dışına çıkmaktan korkmuyorsunuz. İç görüleriniz gelişmiş ve bunu dile getirebiliyorsunuz. Bizlerin, bize sunduğunuz duru görüye, berraklığa ve vizyona ihtiyacımız var. Teşekkürler.

Üçüncü Göz Çakranızı dengede ve güçlü tutmak için bazı önerilerimiz var:

Devamını Oku