ÇAKRA & BURÇ KRİSTALLERİ

BURÇ KRİSTALLERİ

Great Loom olarak ürün yelpazemizi doğadan ilham alarak oluşturuyoruz. Sizler için, yerküremizin minerallerinden beslenen doğal burç taşlarını; çam, narenciye, nane notalarında mis gibi kokular içeren şifalı Palo Santo ağaç tütsüyü bir araya getirdik. Setlerimizi okyanusların tazeliğini ve ferahlığını bize ulaştıran denizin kulağı abalone kabuğunun göz alıcı sedefli güzelliği ile birleştirdik.

ÇAKRA KRİSTALLİ SU ŞİŞESİ

Yerküremiz toprak, hava, ateş ve sudan oluşuyor. Bu güzel yuvamızı meydana getiren elementler, bizim doğamızda da var. Dünyanın kalbi diyebileceğimiz yerde, magmadaki ısının getirdiği hareketlilik, suyu, havayı, toprağı da bünyesine katarak minerallerin bir araya gelmesini sağlar ve bu da o coğrafyanın yapısına göre çeşitli doğal taşları oluşturur. İçindeki suyu doğal taşın minerali ve enerjisiyle zenginleştirip arındıran Great Loom Doğal Çakra Kristalli Su Şişesiyle, çakralarınıza ihtiyacı olan ilgiyi sunabilirsiniz.

MALA&BİLEKLİK

Doğal taşların şifasını ve güçlü enerjilerini sizin için bir araya getirdik, birbirinden şık mala ve bileklikler tasarladık. Yerküremizin elementlerinin farklı coğrafi koşullarda bir araya gelmesi sonucu mucizevi renkler, desenler ve mineraller içeren Lapis Lazuli, Amazonit, Jasper, Afrika Turkuazı, Duru Kuvars gibi taşlardan ve kadim bir yeryüzü bekçisi olan Sandal Ağacı’ndan oluşan mala ve bileklik koleksiyonumuzdaki her bir tane, sizin için özenle dizildi.

Featured collection