TÜTSÜ RİTÜEL KİTLERİ

Great Loom olarak doğadan ilhamla oluşturduğumuz arınma ve şifa setlerimizde yer alan tüm tütsüler, %100 doğaldır. Narenciye, nane, çam notalarında kokular içeren Palo Santo Ağaç Tütsüler, Peru’da, devlet kontrolünde sürdürülebilir tarım yöntemleri kullanan yerel halk tarafından üretiliyor.
Bir çeşit adaçayı olan, yoğun ve ferahlatıcı aromaya sahip California White Sage tütsü demetlerimiz ise California’da ekolojik ekim alanlarında üretiliyor. Şifacı gelenekte, doğal tütsüler doğal kaplarda yakılır ve kullanılır. Biz de ritüel kitlerimizi oluştururken köklü şifa geleneğini referans aldık ve Yeni Zelanda’dan eşsiz sedefli dokuya sahip Abalone Kabuğu getirerek şifa setlerimizi eksiksiz hale getirdik.

CALIFORNIA WHITE SAGE

Kaliforniya’da yetişen ve bir tür adaçayı olan White Sage tütsü demetlerimiz, sürdürülebilir tarım yöntemleri kullanan ekolojik ekim alanlarında üretiliyor, Great Loom için hazırlanıyor ve özenle paketlenerek sizlere ulaşıyor. %100 doğal White Sage ile hem yaşam alanlarınızın enerjisini arındırabilir hem de özel eşyalarınızın, bedeninizin ve zihninizin enerjisini yenileyebilirsiniz. Şifacı ve Şamanik gelenekte özel bir yere sahip olan White Sage’in şifasını siz de hissedin.