CALIFORNIA WHITE SAGE

Kaliforniya’da yetişen ve bir tür adaçayı olan White Sage tütsü demetlerimiz, sürdürülebilir tarım yöntemleri kullanan ekolojik ekim alanlarında üretiliyor, Great Loom için hazırlanıyor ve özenle paketlenerek sizlere ulaşıyor. %100 doğal White Sage ile hem yaşam alanlarınızın enerjisini arındırabilir hem de özel eşyalarınızın, bedeninizin ve zihninizin enerjisini yenileyebilirsiniz. Şifacı ve Şamanik gelenekte özel bir yere sahip olan White Sage’in şifasını siz de hissedin.

NEDEN CALIFORNIA WHITE SAGE?

Şamanlar ve şifacıların kötülükleri uzak tutmak, anlaşmazlıkları çözmek, düzeni ve huzuru sağlamak için kullandıkları bitkilerden biri olan California White Sage tütsü demeti, yakıldığında odaklanmayı sağladığı gibi stres seviyesini, depresyon ve kaygı bozukluğu semptomlarını da azaltıyor.

CALIFORNIA WHITE SAGE NASIL YAKILIR?

Bulunduğunuz ortamdaki pencerelerden birini açın. California White Sage demetinizin yapraklı ucunu birkaç saniye tutuşturun ve üfleyerek söndürün. Tüten demeti ısıya dayanıklı kap içine yerleştirin ve dumanını bulunduğunuz ortamda ayrıca üzerinizde gezdirerek ağır enerjilerden arının. Bir demet white sage tütsü ile bu temizliği 8 – 10 defa tekrarlayabilirsiniz.